Arıtma Teknolojileri ve Mühendislik Hizmetleri

Denge

Metin Kutusu: Tecrübeli bir ekibin bilgisayar destekli yazılımlarla tasarladığı, kalifiye elemanlar ve kaliteli malzemeleri kullanarak hayata geçirdiği sistemlerimiz proses açısından ömür boyu garantilidir.

Hizmet Listemiz

Yoğun iş temposunun getirdiği yorgunluktan, trafik stresinden,  günlük koşuşturmacadan kaynaklanan toksinleri atmanız için Denge Sauna Sistemlerini tercih ediniz. Ayrıca isterseniz yüzme havuzuyla evinizin bahçesini bir eğlence merkezine çevirebilirsiniz.

Bu hizmet hakkında daha fazla bilgi için:

Metin Kutusu: Yüzme Havuzu ve Sauna

Denge Arıtım, ev ve ofis kullanıcılarından çok çeşitli fabrika ve sanayi kuruluşlarına kadar olan geniş bir yelpazede içme ve kullanma suyu temin etmenize yardımcı olmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz sistem her ne  büyüklükte olursa olsun bize danışmadan karar vermeyin.

Bu hizmet hakkında daha fazla bilgi için:

Metin Kutusu: İçme ve Kullanma Suyu

Evsel atıksular için paket arıtma yapan firmamız endüstriyel atıksularda da her çeşit tesisin ihtiyacına en uygun çözümle cevap verebilecek kapasitededir.

Bu hizmet hakkında daha fazla bilgi için:

Metin Kutusu: Evsel ve Endüstriyel Atıksu Arıtımı
Metin Kutusu: Çevre risk ve fırsatlarının daha sistematik ve verimli biçimde yönetilmesi Çevre Yönetim Sistemi aracılığıyla olur.

Bu hizmet hakkında daha fazla bilgi için:

Metin Kutusu: Çevre Yönetim Sistemleri ve Danışmanlık Hizmetleri

Telefon: 0 (322) 352 30 85

Faks: 0 (322) 352 29 05

E-posta: info@dengearitma.com

ReşatbeyMah. Av. Kamil Tekerek S.

No:1 Kat:1

Seyhan/Adana

Bize Ulaşın: