Arıtma Teknolojileri ve Mühendislik Hizmetleri

Denge

Sesmeke-Ceyhan SBR arıtma ve CPI yağ tutucu sistemi.

Atıksu Arıtma Sistemleri

Denge Arıtım, evsel ve endüstriyel atıksuların arıtımı için Paket sistemler tasarlamaktadır. Bu sistemler sürekli veya kesikli çalışan reaktörler (SBR) şeklinde olabilmektedir. Sistemlerin tasarımı baştan sona kadar bilgisayar ortamında yapılmakta bu nedenle gerek dizayn ve estetik, gerek tesisat seçimi ve gerekse fiyatlandırma konusunda oldukça titiz davranılmaktadır.

Denge Arıtım, atıksu arıtma tesislerinin fizibilite çalışmaları, arıtma proses ve reaktör seçimi, kullanılan ekipmanların temini, arıtma tesisi her türlü çelik yapı imalatı, mühendislik hizmetleri, laboratuar çalışmaları, inşaat işleri, montaj işleri, işletme ve bakım talimatnamelerinin hazırlanması, artıma tesisi otomasyonu, tesisinin işletmeye alınması, teslimi ve işletmen yetiştirilmesi hizmetlerini sunmaktadır.

Denge Arıtım tarafından dizayn edilen atıksu arıtma sistemleri iki bölüme ayrılabilir; evsel nitelikli atıksuların kaynağı olan siteler, tatil köyleri, oteller, turistik tesisler,  yazlık kamplar, toplu konutlar, hastaneler ve şantiyeler ile endüstriyel nitelikli atıksuların kaynağı olan büyük-küçük fabrikalar, çeşitli işletmeler ve imalathaneler ve her türlü üretim tesislerinden kaynaklanan atıksuların arıtılması amacıyla dizayn edilen biyolojik, kimyasal veya hibrit sistemlerdir.

Yaptığımız sistemlerden örnekler:

Telefon: 0 (322) 352 30 85

Faks: 0 (322) 352 29 05

E-posta: info@dengearitma.com

Adres:

Cemalpaşa Mah. 63010.Sokak

Ömür Apartman C Blok Ka:1/3

Seyhan/Adana

Bize Ulaşın:

Evsel ve Endüstriyel Atıksu Arıtımı

Sesmeke-Kars CPI yağ tutucu sistemi ve hangar dışında SBR arıtma sistemi.

Adana-Kanara Mezbaha Uzun Havalandırmalı Aktif Çamur Sistemi. Resimde görünen dengeleme havuzudur.

Adana-Albal Alabalık İşleme Tesisi SBR Biyolojik Reaktörü.